سفارش تبلیغ
صبا ویژن

وبلاگ قبلی من
همراهان من
وبلاگ دوستان ویژه سرباز

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

یه مدتی میشد که جاهای مختلف جامعه میدیدم صحبت از یک شبکه اجتماعی هست! شبکه اجتماعی که زیاد ازش نشنیده بودم ! از دوستانی که گوشی های هوشمند داشتند و با این شبکه کار میکردند در باره اون پرسیدم . جواب هایی که میدادند فکر من را به سمت فیس بوک و امثال اون سوق میداد ! هر چی بیشتر توضیح میدادن  این سوال بیشتر در زهن من ایجاد میشد که این شبکه چرا فیلتر نیست؟


وی چت

وی چت یک شبکه اجتماعی است مانند فیس بوک و... که به صورت موبایل بنیان فعالیت دارد و توسط شرکت tencent طراحی شده و بیش از 300 میلیون کار بر دارد! آمار دقیقی از تعداد کاربران این شبکه وجود ندارد  ولی چیزی که روشن است این است که در بین بسیاری از جوانان و نوجوانان باب شده است !
اون طور که شنیدم این شبکه از طریق موبایل های هوشمند قابل دسترس هست . موبایل هایی که اکثرا تحت اندروید کار میکنند ! البته به وسیله زایانه های خانگی هم میشود وارد این شبکه اجتماعی شد . موضوع وقتی جالب تره میشه که سرویس ها ی اطلاعاتی فاش کردند که سازمان سیا سالها وقت صرف کرده است تا برنامه ای چون اندروید را وارد ایران بکند!!
حالا بماند که این شبکه اجتماعی مانند سایر شبکه های مشابه خود منجر به فساد های فراوانی می شوند ، اما فراموش نکنیم که سازمان سیا و موساد برای به پا کردن فتنه 88 از همین شبکه های مجازی استفاده کردند و خواستار تعلیق تعمیرات در یکی از این شبکه ها به دلیل همزمانی با انتخابات ریاست جمهوری سال 88 ایران شدند !!!

همه این موارد را که کنار هم قرار دهیم میبینیم که کمی برای فیلتر کردن این شبکه دیر شده است!! هر چند ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است ! البته نکته دیگری هم وجود دارد و آن فرهنگ سازی برای استفاده از این شبکه هاست ! چیزی که در کشور ما متاسفانه به آن کمتر اهمیت میدهند و نتیجه آن می شود فیلترینگ!!
البته با این حرف هایی که من نوشتم هم نمیشود به یک جوان اثبات کرد که وی چت و امثال آن مضراتی دارد!! باید فکر اساسی کرد!!


[ جمعه 92/9/29 ][ 12:33 صبح ][ سربازی در مسیر][صلوات][ نظرات () ]

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

فیلم پادشاه شن ها را کارگردان مشهور سوری ، " نجدت اسماعیل انزور" پس از وقوع فجایع سالهای اخیر در سوریه ساخته است ! او می گوید این حوادث شباهت بسیاری با حوادث زمان شکل گیری حکومت آل سعود در عربستان دارد !
این فیلم به وقایع زمان "عبدالعزیز بن عبدالرحمن بن فیصل بن ترکی بن عبدالله بن محمد بن سعود"، معروف به "ملک عبدالعزیز" و  یا "ابن سعود" اولین پادشاه و بنیان‌گذار پادشاهی آل سعود، و وقایع دهشتناک زمان تاسیس حکومت آل سعود می پردازد . این فیلم نخستین فیلمی است که به صراحت به موضوع تاسیس حکومت آل سعود می پردازد!
کارگردان این فیلم حمایت وهابی ها از تروریست های سوری و حضور آنها در این جنگ نا برابر را به عنوان انگیزه خود برای ساخت این فیلم عنوان کرده است .

پادشاه شن ها

حدود صد سال پیش بود که ملک عبدالله در جنگ های خون بار در سرزمین عربستان با تحریف نمودن دین اسلام و همدستی وهابیون حکومت آل سعود را بنیان نهاد . البته این وقایع بدون کمک و یاری روباه پیر ممکن نبود ! موضوعی که این کارگردان سوری نیز آن را در فیلم خود به تصویر کشیده است ! مشاوران انگلیسی که ابن سعود را در این کار همراهی میکردند!!
این کارگردان شیوع " تکفیری ها " در میان سراسر اعراب را از سیاست های رژیم آل سعود میداند! شاید همین عقیدههای او باشد که باعث شده است تا حاکمان آل سعود از اکران شدن این فیلم در سراسر جهان نگران باشند! و حتی مفتی های وهابی عربستان فتوا به قتل این کارگردان بدهند! حتی کار به جایی میرسد که انگلیسیها از این کارگردان و فیلمش  شکایت کنند و نجدت انزور را به داد گاه بکشانند!

قرار است این فیلم ازماه آینده میلادی در جشنواره های مختلف در سراسر جهان اکران بشود . البته انزور علاقه دارد اولین اکران فیلمش در انگلیس باشد ، هرچند که گفته می شود اکران این فیلم در سوریه آغاز شده است .


[ چهارشنبه 92/9/27 ][ 11:24 عصر ][ سربازی در مسیر][صلوات][ نظرات () ]

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

مدیریت محترم سایت آپارات و علاقه به فتنه!!!
من یک مدتی هست که علاوه بر داشتن اکانت پرشین گیگ ، برای قرار دادن فیلم های خودم یک اکانت هم در سایت آپارات ایجاد کرده ام . از اون زمان تا کنون فیلم های زیادی نگذاشتم ولی در همین 37 یا 38 فیلمی که گذاشتم دو سه مورد بود که در این فیلم ها یک تیکه کوچکی هم به فتنه 88 اشاره میکرد ! نه توهینی در این فیلم ها بود و نه تهمت و افترا! ولی در تمام این موارد مدیریت محترم سایت آپارات اقدام به حذف تمام این فیلم ها نموده اند!!
باز اگر این فیلم ها به کسی توهین میکرد بله ! حق با این  دوستان بود ! ولی اینکه بدون هیچ گونه توهین و افترایی اقدام به حذف این فیلم ها میکنند آن هم تنها به بهانه " ایجاد تنش و التهاب سیاسی" این شبهه را ایجاد میکند که آیا مدیران سایت آپارات قرابتی با فتنه گران سال 88 دارند ؟؟

تصویر زیر مربوط به یکی از این فیلم هاست که در یک پیام سیستمی دلیل حذف آن را این گونه توضیح داده اند !

سایت آپارات

در آخرین مورد هم فیلمی درباره سفر هیئت پارلمانی اروپا و دیدار با برخی از عوامل فتنه 88 که از صدا و سیما پخش شده بود و بنده آنرا ضبط کرده بودم و آنرا عینا در سایت قرار داده بودم را به دلیل وجود برخی توضیحات نا مربوط (!!!) حذف نموده اند!!!

حالا قضاوت درباره این که این فیلم ها که لینک هر دو را در ادامه قرار میدهم تو هین و افترا هست و یا اینکه این دلایل برای حذف آنها قابل قبول هست یا نه با خوانندگان محترم!

دانلود کلیپ اخراجیها

دانلود کلیپ مربوط به هیئت پارلمانی اروپا

 


[ چهارشنبه 92/9/27 ][ 2:56 عصر ][ سربازی در مسیر][صلوات][ نظرات () ]

بسم  الله الرحمن الرحیم
سلام

تعریف دموکراسی :
دموکراسی عبارت است چیزی که بر مبنای آن فرانسه میتواند به بهانه خلع سلاح گروه شورشی به آفریقای جنوبی لشگر کشی کرده و مثلا گروه شورشی را خلع سلاح کند و البته در ادامه این لشگریان با غنیمت هایی از اورانیوم و طلا و سایر منابع غنی معدنی از آفریقای جنوبی بر می گردند . البته در آینده ای نه چندان دور همین گروه شورشی دوباره شورش میکند و دو باره دموکراسی و فرانسه و لشگر کشی و منابع و....

حالا این وسط کسی نیست که بپرسه این گروه شورشی از کجا اومده بود !!

همین!


[ جمعه 92/9/22 ][ 9:22 عصر ][ سربازی در مسیر][صلوات][ نظرات () ]

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

چه خواهم گفت به مســعود و به داریــــــوش
چه خواهم گفت به این طفلان بازیــــــــگوش
چرا ســـازش، چرا تســـلیم ،چرا برگــــــشت
چرا باید بسازیم و شویم همراه با یک موش

چه خواهم گفت به این طفلان بازیگوش

من آن تحــــــریم هــــــــا را می پسنــــــدم
همان تهدیــــــــد هـــــــا را می پسنــــــدم
برای مــــــــــــــــــن خـــــــــــــون ارزش دارد
نَمِ خونِ شــــــــهید هـا را می پسنـــــــدم

من از خــــواری و ذلـــــــــت دور هستـــــم
به دنبال حســــــین(ع) و نــــور هستـــــم
مـــــــرا گــــــــــردن زنید در راه اســــــــلام
بمــــــیرد هر که گوید کــــــــور هستـــــــم

من از اســـــلام و ایــــــــران می ســـــازم
هر آنچه هســـــت به پایش می بــــــــازم
من از بــــهر ظــــــــــهور آن خورشـــــــــید
تــــــمام راهــــــــها هموار می ســــــــازم

1- زحمات دولت مردان را ارج می نهیم ، ولی به شخصه مقاومت را از چنین توافقنامه ای بیشتر می پسندم!
2 - این شعر حرف ها و نظرات من را می رساند! تمام استعاره های به کار رفته به دشمنان خارجی کشور مربوط می شود و نه به مزدان زحمتکش دولت!جبهه نگیرید!!!!!
3 -  استثنائاً شعر خیلی پیچیده شد!!! هر جاش نیاز به تفسیر داشت به خودم بگید!!!!:)


[ دوشنبه 92/9/4 ][ 12:32 عصر ][ سربازی در مسیر][صلوات][ نظرات () ]


.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره سربازی در مسیر

من همون سرباز هیچم ولایت هستم . یه چهار سالی قبل از این وبلاگ داشتم تو همین پارسی بلاگ . بعد اومدم تو این وبلاگ . اینم آدرس وبلاگ قبلیم :www.iranianeaziz.parsiblog.com یه وبلاگ هم تو مسیر بلاگ داشتم :www.sarbaz.masirblog.net
موضوعات نوشته های سرباز
امکانات وب
روزشمار فاطمیه

بازدید امروز: 103
بازدید دیروز: 207
کل بازدیدها: 320526

لینک باکس