سفارش تبلیغ
صبا ویژن

وبلاگ قبلی من
همراهان من
وبلاگ دوستان ویژه سرباز

بسم الله الرحمن الرحیم

امام غریبم سلام !
رهبر غریبم ، سلام !

به یاد می آورم تمام صحبت هایت را .
همه را با خود مرور میکنم ...... می رسم به دهم آبان ماه امسال ..
همان جا که در میان جمعی از دانش آموزان  فرمودید :

" بدانند از امروز تا روز انتخابات، هر کسی که بخواهد از احساسات مردم در جهت اختلافات استفاده کند، قطعاً به کشور خیانت کرده است."

نمیدانیم برخی چه طور این صحبت ها را فراموش کرده اند !! همان هایی که دم از ولایت مداری می زنند ! همان ها که منتظر هستند تا شما حکم دهی تا اقدامی کنند !! زیاد دیده ایم که به اشارات شما بی توجه اند !

امروز اتفاقی افتاد که دست خائنین را رو کرد ! کسانی که دم از ولایت مداری می زدند ولی همیشه کمیتشان می لنگید !

متاسفم .... متاسفم که ندانستند!! یا نخواستند که بدانند!


[ یکشنبه 91/11/15 ][ 10:49 عصر ][ سربازی در مسیر][صلوات][ نظرات () ]

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

یکی از این مخالفان نظام در آستانه سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران که با خون  شهدای بسیاری به دست آمده و با خون شهدای بسیار دیگری  تا این زمان حفظ شده است ، ضمن وابسته کردن ضمنی انقلاب به خود و دوستانش به مقایسه زمان حال و پیش از انقلاب پرداخته و نتیجه گرفته که " کاش انقلاب نمیکردیم "!!!  در این مطلب قصد دارم که کمی به موارد مطرح شده در مطلب ایشان پاسخ بدهم .

انرژی هسته ای

انرژی هسته ای

او در مطلب خود به این موضوع پرداخته که اگر انقلاب نمیکردیم اکنون حد اقل پنج پنج نیروگاه هسته ای پیشرفته در پنج نقطه از کشورمان دایر بود . البته او به این نکته هم اشاره کرده که پیمانکاران این نیروگاه ها قطعا آلمانی و یا ژاپنی می باشند !

اما اکنون در کجا قرار داریم ؟ ما د رحال حاضر و با توجه به تحریم های بسیار زیادی که بر علیه ما اعمال شده است  به یک نیروگاه هسته ای رسیده ایم که افتخاری برای ایران است که این نیروگاه به وسیله متخصصان ایرانی ساخته شده است . و البته در حال حاضر متخصصان ایرانی به مرحله ای رسیده اند که بتوانند نیروگاه های هسته ای در سایر کشورها بسازند . این را من نمیگویم . ترور دانشمندان هسته ای ایران ، نشان دهنده این موضوع است که ایران در زمیسنه انر ژی هسته ای به جایی رسیده است که اسرائزل را این قدر عصبانی کرده است .

سطح علمی ایران

صنعت ایران

وی در ادامه مطلب خود به مقایسه سطح علمی ایران پرداخته است . البته ایشان برای هیچ کدام از صحبت های خود سند و مدرکی ارائه نمیکند و تنها بر اساس حدثیات خود قلم می زند ! وی گفته که «""اگر انقلاب نشده بود، امروز وزنِ علمیِ دانشگاههای ما در مقایسه با دانشگاههای مطرح خاورمیانه و حتی شرق آسیا، از رتبه و اعتبار قابل اعتنایی برخوردار بود.»

اما باید دید در حال حاضر رتبه علمی ایران در جهان چگونه است . رتبه ایران در زمینه نانو فناوری و سلولهای بنیادی که با توجه به پیشرفت های فراوان در این زمینه ها برای همگان روشن است .به گفته پروفسور سلطانی - یکی از اساتید دانشگاه های آمریکا -  : «سطح علمی دانش آموزان ایرانی بسیار بالاتر از سطح علمی دانش آموزان آمریکایی است .» این را  استاد یکی از دانشگاه های آمریکا گفته است ( اینجا  .  به گزارش موسسه science natrix - یکی از بزرگترین موسسات مستقل جهان در زمینه تحلیل  های علم سنجی  ، ایران سریع ترین رشد را در میان کشور های جهان داراست . « از سال 1990 به بعد رشد ایران در شیمی هسته ای، فیزیک کاربردی و تکنولوژی هسته ای 85 برابر شده است و 34 درصد بیش از سطح جهانی است.» ( اینجا ) .   اگر بخواهیم باز هم در این باره صحبت کنیم در زمینه های مختلفی چون همان انرژی هسته ای که قسمت اول درباره آن نوشتم و صنعت دارو و خیلی چیز های دیگر هم رتبه ایران در جهان نسبت به پیش از انقلاب رشد فراوانی داشته ایست و اصلا باد آن قابل مقایسه نیست . این مطالب همه مستند هستند .

سطح صنعت


صنعت ایران

وی در زمینه صنعت هم بدون هیچ سند و مدرکی گفته « اگر انقلاب سال پنجاه و هفت صورت نمی پذیرفت، سطح صنعت ما با عنایت به شتابی که تا سال پنجاه و هفت گرفته بود، ایران را در تراز کشورهایی چون کره ی جنوبی، و حتماً برتر از ترکیه ی فعلی قرار می داد.»

اصلا به فرض که صحبت ایشان درست باشد . به این نکته هم باید توجه کرد که به چه وسیله ای قرار بود به اینجا برسیم ؟ با تحقیر مهندسان مان ؟ با تحقیر کشورمان ؟ با چاکرم نوکرم گفتن به آمریکایی ها ؟ / اما اکنون بدون تمام این تحقیر ها ایران در چه رتبه ای است ؟ سازمان توسعه صنعتی سازمان ملل در گزارشی رتبه صنعت ایران را از نظر رشد صنعتی با سیزده پله صعود ، رتبه پنجم جهان اعلام کرد . ( اینجا که این نشان از سرعت ایران در زمینه صنعت دارد  .  که به گفته قدیمی های کشورمان در زمان رژیم منحوس همه چیز در ایران وارداتی بود و درواقع صنعتی وجود نداشته که بخواهد رشد داشته باشد !

صنایع نظامی

این آقا در این زمینه هم اعتقاد به عقب افتادگی دارد . درحالی که در زمان رژیم منحوس پهلوی و در اواسط دهه 1350 ایران به بزرگترین خریدار تسلیحات نظامی از آمریکا تبدیل شده بود ! بله ! اگر این انقلاب رخ نمیداد قطعا ایران در 1390 به اولین و بزرگترین خریدار تسلیحات نظامی در جهان تبدیل می شد !!! اما در حال حاضر  وضعیت ایران در صنایع نظامی به گونه ای  است که ضمن واداشتن آمریکا و رژیم صهیونیستی از توان حمله بیه ایران و توانایی تسلط بر پهپاد های پیشرفته آمریکایی توانایی صادرات تسلیحات به سایر کشورهای جهان را  دارد .

ایران مقتدر

ایران مقدر

این صحبت های ایشان که به هیچ سند و مدرکی استناد ندارد و مشخص نیست که بر چه اساسی تعداد نیروگاه های هسته ای ایران را تخمین می زند ، به هدف اصلی مردم ایران از این اقلاب توجهی ندارند . اینکه هدف از انقلاب رسیدن به جامعه ای بود که زمینه ساز ظهور منجی عالم بشریت بود . و اکنون در جهان به مظهر مقاومت و ایستادگی در برابر  مستکبران و مستبدان تبدیل شده ایم و به عنوان نماد بیداری اسلامی در چشم مسلمانان و جهانیان هستیم  .

ایشان گویا فراموش کرده اند که پیش از انقلاب مهندسان ایرانی به تماشاچی و نوکر مهندسان آمریکایی تبدیل شده بودن و آچار بیار آنها بودند . فراموش کرده اند که زنان ایرانی در خیابان آسایش و امنیت نمداشتند . فراموش کرده اند که چه فسادی در راس حکومت حاکم بود . فراموش کرده اند که سرباز آمریکایی اجازه همه کار در ایران داشت و کسی حق نداشت به او چیزی بگوید .

به هر حال مطالبی که حقیر با توجه به شواهد و اسناد نوشتم نشان از برتری نسبت به نوشته های بی پایه و اساس اوست . و نشان از رشد و پیشرفت سریع ایران است . البته قطعا در برخی از زمینه ها مشکلاتی موجود است که با تلاش و کوشش جوانان و دانشمندان ایرانی قطعا قابل حل خوهد بود ، اما دلیلی بر سیاه نمایی و نادیده گرفتن پیشرفت های این نظام نمی شود .

 

ادامه مطلب...

[ جمعه 91/11/13 ][ 2:59 عصر ][ سربازی در مسیر][صلوات][ نظرات () ]


.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره سربازی در مسیر

من همون سرباز هیچم ولایت هستم . یه چهار سالی قبل از این وبلاگ داشتم تو همین پارسی بلاگ . بعد اومدم تو این وبلاگ . اینم آدرس وبلاگ قبلیم :www.iranianeaziz.parsiblog.com یه وبلاگ هم تو مسیر بلاگ داشتم :www.sarbaz.masirblog.net
موضوعات نوشته های سرباز
امکانات وب
روزشمار فاطمیه

بازدید امروز: 120
بازدید دیروز: 207
کل بازدیدها: 320543

لینک باکس