سفارش تبلیغ
صبا ویژن

وبلاگ قبلی من
همراهان من
وبلاگ دوستان ویژه سرباز

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

در پست های قبلی چند بار درباره حجاب و چادر مطلب نوشته ام . چه در این وبلاگ و چه در وبلاگهای پیشین.
آنهایی که حجاب چادر را با اعتقاد برگزیده اند حرف من را خوب میفهمند!!

1-زمانی در اخبار و رسانه های خبر از موج گرایش به اسلام در کشورهای غربی می شنیدیم! و خرسند از این خبر که به به! اسلام همه گیر شده و اروپایی ها هم به اسلام روی آورده اند!
این ماجرا ادامه داشت تا ظهور داعش!! داعش که آمد دیدیم خیلی از آن مسلمان شده ها سر از داعش در آورده اند!!!! و بر علیه اسلام ناب محمدی ، که حتی بر علیه بشریت و انسانیت قیام نموده اند!!
هدف این پست واکاوی داعش و دین واضعی اعضای آن نیست ، چرا که بر همگان مبرهن است که اعضای داعش مسلمان نیستند و اگر هم دین اسلام داشته باشند ، آن اسلام انحرافیست ! نه اسلام ناب محمدی و اسلامی که جمهوری اسلامی ایران از آن دم میزند .

2-چندی پیش با خود فکر میکردم چگونه میشود که یک بازیگر چادری باشد!؟ اصلا شدنیست؟ در این اندیشه ها سیر میکردم که خبر آمد " یک بازیگر زن چادری شد!" از اندیشه خارج شده و پیگیر اخبار شدم ، تا به خودم بیایم و خبر را واکاوی کنم اخبار دیگر آمد و شنیدیم که این بازیگر چادری شده 4000 نفر را چادری کرده!!! آخرینش را الان خواندم که نوشته بود " دانشجویان دانشگاه آزاد توسط خانم چرخنده چادری شدند ." همین خبر بود که مرا مجاب به نوشتن این مطلب کرد .

  

داعش چادری ها

هنوز نتوانسته بودم خبر را درک کنم که خبر بایکوت این خانم بازیگر توسط سایر هنرمندان را شنیدم . برایم عجیب نبود ! راستش عجیب این است که زن چادری بتواند فیلم بازی کند! و همین اتفاق عجیب هم رخ داد!!! خبری آمد مبنی بر بازی خانم چرخنده در نقش همسر یک مامور شهربانی در دوران رژیم پهلوی ، در فیلم حانیه ! اینجا بود که دیگه موتور سوزوندم!!! به عبارتی یعنی دیگه کاملا هنگ کرده بودم! منتظر بودم و لحظه شماری میکردم که این سریال شروع بشود و ببینم یک خانم چادری چگونه میتواند فیلم بازی کند ! آیا اصلا شدنیست ؟ رسیدیم به دهه فجر و فیلم شروع شد تا اینکه این خانم در اواسط فیلم به ماجرا وارد شد! در همین اولین صحنه بازی اش همه آمال و آرزوهایم را بر باد دیدم!!!! خانم چادری که 4000 و اندی نفر را چادری کرده بود بدون چادر در برابر دوربین و چشم های میلیون ها بیننده مشغول فیلم بازی کردن بود!!!!

داعش چادری

اصل حرفم این است که نکند این موج گرایش به چادری که این خانم راه انداخته مانند آن موج گرایش به اسلام در اروپا شود!! نکند موجودی مانند داعش که اسلام را خدشه دار کرد ، ظهور کند و چادر را خدشه دار کند!!
اصلا نکند این چهار هزار نفری که این خانم را الگوی خود گرفته اند و از ایشان به چادر رسیده اند ، با بازی ایشان در این فیلم به این نتیجه برسند که " چادری ها میتوانند گاهی بدون چادر هم باشند!!!" راستش چادر باید کاملا انتخابی باشد!! نه به خاطر مد ، یا الگوهایی که ممکن است گاهی خطا کنند و...
من نگران داعش دیگری هستم! داعش چادری ها!!!!

 

پ.ن : لازم دونستم قبل از اینکه ایراد بگیرید این نکته را بگم که منظور از داعش چادری خانم چرخنده نیستند!!! کمی با دقت بخوانید!لطفا!


[ چهارشنبه 93/12/6 ][ 5:9 عصر ][ سربازی در مسیر][صلوات][ نظرات () ]


.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره سربازی در مسیر

من همون سرباز هیچم ولایت هستم . یه چهار سالی قبل از این وبلاگ داشتم تو همین پارسی بلاگ . بعد اومدم تو این وبلاگ . اینم آدرس وبلاگ قبلیم :www.iranianeaziz.parsiblog.com یه وبلاگ هم تو مسیر بلاگ داشتم :www.sarbaz.masirblog.net
موضوعات نوشته های سرباز
امکانات وب
روزشمار فاطمیه

بازدید امروز: 151
بازدید دیروز: 207
کل بازدیدها: 320574

لینک باکس